SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA

Firma posiadając wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę specjalistów, zajmuje się produkcją wielkogabarytowych modeli CNC oraz zbrojonych, przemysłowych form kompozytowych na zlecenie producentów wielu branż- morskiej, automotive, wyposażenia wnętrz etc.

Na etapie modelowania 3D wykorzystywane jest specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM Siemens NX 10, obróbka mechaniczna przeprowadzana jest przy użyciu Centrum obróbczego Fanum- wielkogabarytowej, pięcioosiowej frezarki o polu roboczym: 12,5m x 4,2m x 1,5m. Posiadamy nieograniczone możliwości co do kształtu, gabarytu oraz stopnia skomplikowania wytwarzanego elementu.

Nowoczesny park maszynowy wspomagany przez fachowców pozwala na realizację zleceń na najwyższym poziomie jakościowym i logistycznym.
Profesjonalizm, solidność i etyka to standardy, którymi kierujemy się w biznesie.

Kompozyty dla Przemysłu

Produkujemy elementy z kompozytów opartych na żywicach

poliestrowych,
winyloestrowych,
epoksydowych.
Nowoczesny zakład i linia produkcyjna wspomagana przez fachowców pozwala na realizację zleceń o każdym stopniu skomplikowania: począwszy od projektowania, poprzez produkcję form, na wyrobie gotowym kończąc.

Jeśli poszukujesz solidnego partnera do wykonania zleceń jednostkowych, krótkich serii lub produkcji cyklicznej – zgłoś się do nas

Profesjonalizm jest standardem

Kompozyty dla Przemysłu

KONTAKT:
Marek Niemiec
Inżynier CAM
+48 728 377 578
niemiec@corthinx.com